کاری کن که اسمت با جسمت نره زیر خاک...

دوست عزیزم سلام

من مهدی قائمی هستم موسس ،مدیرعامل و مالک گروه مشاورین ثبتی پوشه، داستان اصلی من از اونجا شروع شد که در آخرین بیزینس خودم (فست فود) در سال ۱۳۹۵ بعد از دو سال تلاش دچار مشکلاتی  شدم و به دنبال راه حلی برای نجات کسب و کارم میگشتم که یکدفعه یه ایده به ذهنم رسید (نان ویتامینه رنگی) و با کلی تحقیق و بررسی منجر به ثبت یک اختراع شد .

مصاحبه با موسس پوشه

پس از دعوت من به برنامه تلویزیونی پایش و  مصاحبه با خبرگزاری ایسنا، بازتاب  گسترده ای در سایر خبر گزاری ها در مورد این اختراع  ایجاد شد ، اما  به دلیل مشکلات موجود نتونستم ایده خودم رو اجرایی کنم.

شروع فعالیت ثبتی

در اواخر  سال ۹۵ چون اختراعم رو خودم ثبت کردم و با مباحث ثبتی تا حدودی آشنا شده بودم ، فعالیت  در زمینه امور ثبتی کسب و کارها رو  تحت یک شخصیت حقیقی شروع کردم و تا کنون مشاور  ثبت صدها شرکت، برند، مجوز صنعتی وصنفی و … بوده ام .

تولد پوشه

از سال ۱۳۹۵ تا کنون بارها مراجعه کنندگانی داشتیم که برای ثبت شرکت و برند به موسساتی مراجعه کرده و دست آخر نه تنها برند و شرکتشون ثبت نشده بلکه کلی هم متضرر شده بودن ،وقتی تحقیق کردیم متوجه شدیم که بیشتر این موسسات ثبت نشدن یا اصلا موضوع فعالیتشون ثبت شرکت و برند نبوده و حتی مجوزهای لازم رو نداشتن.

همچنین  به دلیل بندهای موجود در قرارداد امکان  پیگیری قضایی وجود نداشت و سر این بندگان خدا کلاه رفته بود ؛ یا به موردهایی بر میخوردیم که خدمات ناقص ارائه میدادن و افراد بعدها  شامل جریمه مالیاتی میشدن ،در مواردی هم هزینه های چندباره به مخاطب تحمیل میشد.

تصمیمم رو گرفتم و گروه مشاورین ثبتی پوشه رو در سال ۱۴۰۱ به عنوان اولین و تنها ثبت گارانتی دار ایران  با شماره ثبت ۵۸۶۹۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۱۱۴۲۹۹۳۸ با سرمایه ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال (ده میلیارد تومن) و با موضوع مشاوره در زمینه امور ثبتی (در قسمت مدارک رسمی موضوع شرکت را  مشاهده کنید) در شهر شیراز به ثبت رسوندم.

مجوزات پوشه

برخلاف بقیه دوستان، تمام مجوزهای لازم رو گرفتیم که با خیال راحت به ما اعتماد کنید.

تمایزهای انحصاری پوشه

برای اینکه یک ثبت بی دغدغه رو تجربه کنید ، نتیجه نهایی رو تضمین میکنیم، تنها مجموعه ای هستیم که گارانتی بی قید و شرط بازگشت وجه داریم ، امکان خرید آنلاین خدمات ثبتی رو فراهم کردیم و حتی اگه از ما خرید هم نکنید میتونید از دوره های رایگان ثبتی پوشه استفاده کنید و اطلاعات ثبتی خودتون رو بالا ببرید .

خدمات پوشه

تیم پوشه با توجه به کمبود آگاهی در زمینه امور ثبتی  و نبودن تضمین و اعتماد در بازار موجود،با هدف بالابردن سطح اطلاعات ثبتی صاحبین کسب و کار  خدمات خودش رو به شرح ذیل ارائه میکنه :

اعتماد کرده اند شما هم اعتماد کنید!

تیم پوشه

مهدی قائمی
مهدی قائمی مدیرعامل و موسس پوشه
سمانه قائمی
سمانه قائمی مدیر داخلی
رضا اسکندری
رضا اسکندری مدیر و پشتیبان سایت
پوریا محجوب
پوریا محجوب UI Designer
پروین مقصودیان
پروین مقصودیان تولیدمحتوا

میتونین QR کد پروانه کسب رو اسکن کنید و اعتبار پوشه رو بسنجید