کاری کن که اسمت با جسمت نره زیر خاک...

چرا پوشه؟

تمام تلاش خودمون رو میکنیم که یک ثبت بی دغدغه رو تجربه کنید

سالها پیش قبل از اینکه ارائه دهنده خدمات ثبتی باشیم ، ما هم مثل شما یک مشتری بودیم پس کاملا درکتون میکنیم و به همه نگرانی ها و دغدغه هاتون آشنایی داریم؛ از طرف دیگه بعد از ارائه مشاوره و خدمات به ۱۰۰ ها کسب و کار تمامی مشکلات و موانع و ناهمواری های مسیر ثبتی رو به خوبی میشناسیم .

با کمال افتخار باید بهتون بگیم که با راهکارهای متمایز که هیچ یک از موسسات حتی جرات به زبون آوردن اون رو ندارن، تمام تلاش خودمون رو میکنیم که کاملترین و بی دغدغه  ترین ثبت در ایران رو تجربه کنید. در ادامه همراه ما باش تا بگیم چرا پوشه مناسب ترین و متمایز ترین گزینه برای امور ثبتی شما هست…

گارانتی بی قید و شرط بازگشت وجه

به جرات میتونیم ادعا کنیم در ایران هیچ مجموعه ثبتی تا حالا برای خدماتش گارانتی نگذاشته اما در پوشه ؛ ما اونقدر به خودمون و خدماتمون اعتماد وایمان داریم که بابت هر ریالی که مشتریها به ما پرداخت میکنن ارزش قائلیم؛ پس گارانتی بازگشت وجه داریم اون هم بی قید و شرط!!!

همونطور که میدونید پوشه بعد از ۶ سال فعالیت مداوم و ارائه خدمات به ۱۰۰ ها مشتری، به خودش مطمئن هست وبا گارانتی بی قید و شرط تمام خدماتش میخواد خیال شما هم از هر بابت ۱۰۰% راحت باشه.

تضمین نتیجه نهایی

حتما تایید میکنی که در بازار پر هیاهوی امروز مدعیان بی عمل خیلی زیاد شدن وصنف امور ثبتی هم از این داستان مستثنی نیست؛ وقتی کارتون رو نمیتونن به نتیجه برسونن بهونه میارن که  : کارشناس تایید نکرده! قابل ثبت نیست! اگه میخوای ثبت بشه باید پول بیشتری بدی! و…

تازه حاضرم نیستن هزینتون رو برگردونن؛ شاید شما هم با این موضوع مواجه شدی و یا از اطرافیان شنیده باشی اما این رو بدون اگر تجربه و مهارت کافی در امور ثبتی وجود داشته باشه خیلی از این مسائل ار ابتدای کار قابل تشخیص و پیشبینی هست .

پوشه به شما قول میده و تضمین میکنه که:

سند نهایی رو به دست شما بده و نتیجه نهایی رو تضمین کنه .

وقتتون رو تلف نکنه و هزینه اضافی بهتون تحمیل نشه.

اگه پرونده ای قابل ثبت نبود از همون ابتدا اعلام کنه و راهکار جایگزین رو پیشنهاد بده .

خرید ۱۰۰% آنلاین

هر کسی میدونه ، منظور از خدمات آنلاین این هست که در هر ساعت از شبانه روز بدون وابستگی به شخص خاصی بتونید از طریق سایت سفارش خودتون رو ثبت کنید  و فرآیند دریافت خدماتتون شروع بشه؛ جالبه که بسیاری از همکاران ادعای خدمات آنلاین دارند ولی حتی یک دکمه خرید هم در سایتشون وجود نداره وباید حتما در دفتر کارشون حضور داشته باشن تا مخاطب بتونه ازشون خدمات بگیره .

سایت پوشه جز معدود موسسات ثبتی هست که ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته  ؛ ۱۰۰% آنلاین میتونی خرید خودت رو ازش انجام بدی و بلافاصله تمام آموزشها ،فرمها و لیست مدارک مورد نیاز بصورت اتوماتیک برات ارسال میشه و همون لحظه روند ثبتی کسب و کارشما شروع میشه!!!

دوره های رایگان ثبتی

طبیعتا افراد باهوش و زیرک میدونن که داشتن اطلاعات و آگاهی اولیه و پایه  در هر زمینه ای حتی دریافت خدمات، میتونه کمکشون کنه که هم انتخاب هوشمندانه و اصولی داشته باشن  و هم از فریب ها و ضرر های احتمالی در این مسیر در امان بمونن . پوشه برای اولین بار در زمینه امور ثبتی دوره های رایگان ویدیوئی  و آزمونهای رایگانی رو طراحی کرده که حتی اگه مشتری پوشه هم نباشی  خیلی راحت ، سریع و رایگان بتونی اطلاعات ثبتیت رو بالا ببری.

پیشنهاد میکنیم اگه در زمینه ثبتی دنبال خدماتی هستی پس از دوره ها و آزمونهای رایگان پوشه استفاده کن تا با کسب آگاهی بتونی از ضررهای احتمالی در این مسیر پیشگیری کنی  و انتخاب درستی  داشته باشی.

استفاده از وکلای زبده

اجازه بدید این موضوع رو با یک مثال خیلی واضح  براتون بیان کنم؛ امور ثبتی دقیقا مثل یک فرآیند حقوقی دادگاهی میمونه که کلی زیر و بم داره ،همونطور که یک وکیل درفرآیند یک شکایت میتونه سریعتر ،آگاهانه و با احتمال پیروزی بالاتری کارتون رو پیش ببره ؛ در امور ثبتی هم حضور یک مشاورحقوقی زبده کاملا لازم و ضروریه.

پوشه با بکارگیری وکلای زبده که به قوانین و مقررات  تجارت و امور ثبتی تسلط  داشته وهمچنین  تجربه کافی رو  دارند، پرونده های ثبتی شما روبر عهده میگیره که باعث میشه فرآیند ثبتی شما سریعتر، بی دغدغه و بدون خطا انجام بگیره. 

میتونین QR کد پروانه کسب رو اسکن کنید و اعتبار پوشه رو بسنجید