کاری کن که اسمت با جسمت نره زیر خاک...

ثبت رسمی

ما هم مثل شما، اگه فرضا بریم نمایندگی شیائومی و بخوایم یک اسمارت واچ بخریم ولی فروشنده و پرسنل، اسمارت واچ سامسونگ دستشون باشه به احتمال زیاد شک میکنیم و نمیتونیم راحت اعتماد کنیم. دقیقا مصداق خیلی از مجموعه های ثبتی هست که توصیشون به دیگران ثبت کسب و کارشونه ولی خودشون سوری هستن، شرکت و موسسه ای ندارن وحتی مجوزاتشون رو اخذ نکردن.

پس چطور به یک مجموعه ثبتی اعتماد کنیم؟

با یک بررسی خیلی ساده میشه فهمید که به مجموعه ثبتی میشه اعتماد کرد که:

هشدار!!!

بستن قرار داد با مجموعه های سوری (ثبت نشده) ریسک بسیار بزرگی برای شما هست. از طرفی ، حواستون باشه مجموعه های ثبت شده ای هم هستن که با موضوعات غیر مرتبط و سرمایه ثبتی ناچیز فعالیت میکنن و بخاطر این مسایل حاضر نیستن مدارک و مجوزاتشون رو برای استعلام به شما ارائه بدن .

مراجعه به این مجموعه ها هم در صورت بروز مشکل ممکنه باعث ایجاد چالش و درد سرهای حقوقی در آینده برای شما بشه.مثلا شرکتی که سرمایه ثبتی اون تنها ۱۰۰ هزار تومن هست و با شما قرار داد ۴۰/۰۰۰/۰۰۰ تومنی بسته، در صورت عمل نکردن به تعهداتشون فقط ملزم به پرداخت تا سرمایه ثبتیش هست( فقط ۱۰۰ هزار تومن) و پس گرفتن مابقی مبلغ نیازمند فرآیند پیچیده  و بی سر و ته دادگاهی هست.

مدارک ثبتی پوشه

گروه مشاورین کسب و کار پوشه با شماره ثبت ۵۸۶۹۵ با سرمایه ثبتی ۱۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومن و موضوع مشاوره در زمینه امور ثبتی در شیراز به ثبت رسیده که میتونید در زیر تمامی مدارک ثبتی رو به وضوح مشاهده کنید.

همچنین میتونید با کلیک بر روی هر یک از دکمه های زیر از طریق سایت روزنامه رسمی، سایت ثبت شرکتها و سامانه جامع اطلاعات اشخاص حقوقی ، استعلام رسمی مدارک ثبتی گروه مشاورین کسب و کار پوشه رو چک کنید و اعتبار ما رو بسنجید.

راهنما

با ورود یکی از اطلاعات زیر در سایت های ذکر شده استعلام بگیرید:

  • نام شرکت: گروه مشاورین کسب و کار پوشه
  • شماره ثبت: ۵۸۶۹۵
  • شناسه ملی: ۱۴۰۱۱۴۲۹۹۳۸

میتونین QR کد پروانه کسب رو اسکن کنید و اعتبار پوشه رو بسنجید